Elias Charalambous s-a convins după victoria lui FCSB: ”Unul dintre cei mai mari fotbaliști din România”

Roș-albaștrii s-au văzut conduși încă din primele minute, după golul lui Jipa (5′). Tavi Popescu a restvicleanit însă egalitatea (39′) și a realizat ”dubla” în actul secund (67′). Daniel Bîrligea a dus scorul la 3-1, iar Mike Cestor a închis…

Roș-albaștrii s-au văzut conduși încă din primele minute, după golul lui Jipa (5′). Tavi Popescu a restvicleanit însă egalitatea (39′) și a realizat ”dubla” în actul secund (67′). Daniel Bîrligea a dus scorul la 3-1, iar Mike Cestor a închis tabela de marcaj la 3-2 în minutul 87.

După meci, Elias Charalambous, antrenorul roș-albaștrilor a ținut să puncteze faptul că Tavi Popescu este ”unul dintre cei mai mari fotbaliști din România”. De asemenea,…